Јајца фах машина, јајца фах машина за правење, јајце Картон машина за правење - FuChang
  • EPE Foam Fruit Net Extrusion Line
  • Reciprocting Type Pulp Moulding Machinery
  • PS Foam Food Container Production Line
  • Rotary Type Paper Egg Tray Machine
  • fuchang Boss
  • 15023atg25

Longkou FuChang Пакување Машини копродукции, ООД

Ние сме професионални производител на машини за пакување од 1995 година, особено во Евтини калапи машина, хартија машина за јајца, PS пена храна контејнер производствена линија, EPE пена истиснување линија итн

Нови пристигнувања

Нашите машини се извезуваат во многу земји, како што се Египет, Гана, Јужна Африка, Узбекистан, Тајланд, Исланд, Индија, Венецуела, Виетнам и така натаму Ние се задржи концептот на управување со преземање профит на клиентите во прво разгледување, помагање на клиентите да се намалат трошоци на производство, подобрување на квалитетот на производите и ги нуди најдобрите по продажба на услуги.

за нас

  • ДДФ

Longkou FuChang Пакување Машини копродукции, Ltd е лоцирана во Longkou, Шандонг Ние сме професионални производител на машини за пакување од 1995 година, особено во Евтини калапи машина, хартија машина за јајца, PS пена храна контејнер производствена линија, EPE пена истиснување линија итн

Врз основа на толку многу години богата искуство за производство на машина за хартија и пластични калапи машина за пакување, ние веќе се развие Саладин контрола формирање машина, напредни мулти слој сушење линија, автоматски систем за пакување итн Нашата фабрика има совршен квалитет на производот, висок степен на механизација, технологијата прецизност и се верува од страна на клиентите. Нашите машини се извезуваат во многу земји, како што се Египет, Гана, Јужна Африка, Узбекистан, Тајланд, Исланд, Индија, Венецуела, Виетнам и така натаму.

Имаме развиена големи пазари во многу земји, како Европа и САД, Источна Европа и Источна Азија.

WhatsApp Онлајн Chat!