Vezë Tray Machine, vezë Tray Making Machine, Egg kartoni Making Machine - FuChang
  • EPE Foam Fruit Net Extrusion Line
  • Reciprocting Type Pulp Moulding Machinery
  • PS Foam Food Container Production Line
  • Rotary Type Paper Egg Tray Machine
  • fuchang Boss
  • 15023atg25

Longkou FuChang Paketimi Machinery Co, Ltd

Ne jemi prodhues profesional të paketimit makineri që nga viti 1995, veçanërisht në Pulp derdhur makine, Paper vezësh Machine, PS shkumë ushqim enë Linja Prodhimi, EPE shkumë nxjerrje Line etj

Arritje të reja

makinat tona janë eksportuar në shumë vende, të tilla si Egjipti, Gana, Afrika e Jugut, Uzbekistani, Tajlandë, Islanda, India, Venezuela, Vietnam dhe kështu me radhë Ne të mbajtur konceptin e menaxhimit të marrë fitim të konsumatorit në konsideratë e parë, duke ndihmuar konsumatorët të zvogëlojë kostoja e prodhimit, përmirësimin e cilësisë së produkteve dhe duke ofruar më të mirë pas shitjes shërbimi.

Rreth nesh

  • DDF

Longkou FuChang Paketimi Machinery Co, Ltd, është e vendosur në Longkou, Shandong Ne jemi prodhues profesional të paketimit makineri që nga viti 1995, veçanërisht në Pulp derdhur makine, Paper vezësh Machine, PS shkumë ushqim enë Linja Prodhimi, EPE shkumë nxjerrje Line etj

Bazuar në shumë vite përvojë të bollshme e prodhimit të makinës tul letër derdhur dhe makine paketimi plastike, ne tashmë të zhvilluar kontrollin PLC formimin e makinës, të avancuara multi layer tharje linjë, sistemi automatik paketim etj Fabrika jonë ka një cilësi të përsosur produkt, një shkallë të lartë mekanizimi, precision teknologji dhe është besuar nga konsumatorët. makinat tona janë eksportuar në shumë vende, të tilla si Egjipti, Gana, Afrika e Jugut, Uzbekistani, Tajlandë, Islanda, India, Venezuela, Vietnam dhe kështu me radhë.

Ne kemi zhvilluar tregje të mëdha në shumë vende, të tilla si Evropa dhe Shtetet e Bashkuara, Evropa Lindore dhe Azinë Lindore.

WhatsApp Online Chat!